top of page


Графік  роботи Юридичної клініки
вівторок,  четвер
з 16.00 до 18.00

Відправте заявку для проведення
онлайн - консультації:

Що ви отримаєте звернувшись  саме в нашу юридичну клініку?

01

Безкоштовна правова допомога
Звернувшись до нас ви отримуете безоплатну юридичну допомогу та правову інформацію для малозабезпеченних верств населення, які дуже часто не знають про свої права

04

Інтернаціональне студентське об'єднання
Міжнародні механізми співпраці створюють умови для спільного аналізу досвіду, виявлення найкращих варіантів рішень та кращих практик діяльності в різних сферах. На сьогоднішній день, Національний транспортний університет співвпрацює з такими країнами, як Білорусія, Грузія, Туркменістан та бере участі у міжнародній освітянській программіTEMPUS.

02

Юридична практика для студентів

Працюючи у юридичній клініці, студент має можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці без відриву від навчання.

05

Працевлаштування випускників

На сьогоднішній день випусники нашого університету успішно працюють в багатьох державних установах, юридичних фірмах та організацях, та продовжують надавати юридичну допомогу населенню нашої країни.

03

Висококваліфікований викладацький склад юридичної клініки

Куратори юридичної клініки володіють грунтовними знаннями світової та української практики, мають досвід ведення проваджень, у тому числі у судах міжнародної юрисдикції.

bottom of page